Nevadent Aku NMD 3.7 B4

akumulátorové
Objem nádržky
130 ml

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Sprcha je příjemná a výhoda, že se dá přenášet.

Bohužel dlouho nevydržela, dvakrát jsem reklamovala, přestala se nabíjet.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Slouží ale s výhradou, máte-li smůlu jako já budete měnit kus za kus vícekrát, než padnete na dobrý výrobek!

kvalita za dobrou cenu

Objem nádržky
130 ml

Ocenění

Produkt roku 2022 - Top v kategorii

• Spolehlivě čistí místa, kam se zubní kartáček nedostane
  • Jednoduše plnitelná vodní nádržka v rukojeti
  • 2 trysky s barevnými kroužky pro snadné rozeznání
  • Li-Ion akumulátor: 3,7 V; 800 mAh
  • Napětí: cca 100–240 V
  • Objem vodní nádržky: cca 130 ml
  • 3 stupně vodního paprsku:

Jemný paprsek – směs vody a vzduchu pro stimulující masáž dásní

Normální paprsek – pro denní čištění a důkladné odstranění plaku

Silný paprsek – odstraňuje i zatvrdlé zbytky jídla

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Sprcha je příjemná a výhoda, že se dá přenášet.

Bohužel dlouho nevydržela, dvakrát jsem reklamovala, přestala se nabíjet.

kvalita za dobrou cenu

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Spolehlivý provoz, snadná obsluha, mobilita.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Tři týdny fungoval potom se přestal dobíjet a nefunguje

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Hodně mi vyhovovala. Každá cestovní sprcha má plusy i mínusy. Tahle měla víc těch plusů, ale bohužel se nejedná o kvalitní produkt. Měla jsem 2 a obě se mi hodně brzo porouchaly. Poprvé jsem myslela, že jsem chytla nějakou skřítkovou, proto jsem dala po reklamaci další šanci, ale i druhý kus umřel hodně, hodně brzo.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Super sprcha za skvělou cenu.

• pěkný design
    • lehké ovládání
    • dostatečná nádržka na vodu
    • nefunkční nabíječka po prvním nabití

Bohužel mám špatnou zkušenost s tímto výrobkem. První zakoupen přímo v Lidlu. Po cca měsíci přestalo fungovat nabíjení. Reklamace bez problémů, vráceny peníze. Vzhledem k dostatečné funkci, jsem zakoupil přes Lidl-shop druhý a doufal ,že to byl jen vadný kus. Bohužel u tohoto nabíjení přestalo fungovat již po týdnu. Vracím a poohlédnu se po podobném od jiného výrobce.

praktické

výborně vyčistí zuby