Sencor SOI 3312WH

Účinná ústní sprcha od Sencoru je schopna silným proudem vody vyčistit zuby, dásně i mezizubní prostor. Disponuje třemi režimy a čtyřmi nástavci pro základní i speciální čištění...
1 259 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka DNO elektro

Skladem • 1 varianta129 Kč384 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 285 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 13 113 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 10 709 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 88 394 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma94 % • 3 562 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 976 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 736 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 16 202 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 243 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek50 Kč97 % • 7 589 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 436 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 12 981 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 9 355 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 192 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 741 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 53 003 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Účinná ústní sprcha od Sencoru dokáže silným pulsujícím proudem vody spolehlivě vyčistit zuby, dásně, mezizubní prostor, odstraňuje plak a to i v případě pevných rovnátek či zubní náhrady. Disponuje třemi režimy, a lze nastavit i optimální tlak. Součástí balení jsou čtyři odlišné nástavce pro klasické čištění zubů i pro speciální potřeby. Díky rotační hlavici s tryskou se lze dostat do všech částí dutiny ústní. Ústní sprcha navíc měří dobu, vhodnou pro optimální vyčištění zubů. Nádržka patří k největším na trhu, ale i přesto je vysoce kompaktní.

Jsem ústní sprcha SOI 3312WH od Sencoru, vytvořená pro kompletní péči dutiny ústní

Chci, aby Vaše zuby byly krásnější, zdravější i bělejší! Jsem účinná ústní sprcha od Sencoru, která splní požadavky i náročnějšího uživatele. Dobře se dostanu do těžko přístupných mezizubních prostor a spolehlivě odstraňuji plak. Pokud mě budete používat pravidelně, budu super ústní pomocnicí, která zajistí prevenci dásní i zubů a zamezí vzniku zánětu a paradentóze. Jsem super parťačka i při čištění pevných rovnátek a zubní náhrady.

Druh

splnuje me potreby

• , zakoupeno v Pilulka.cz

velmi hlučný, složitá manipulace

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Přístroj je úzký, vleze se na okraj umyvadla.
    • Díky gumovým nožičkám neklouže.
    • Tlak vody se mi subjektivně zdá být nižší než u Dr. Mayer WT6000, přestože papírově by měl být vyšší. Nastavením škrtícího ventilku je možné tlak akorát ještě více snížit.
    • Ze tří funkčních režimů je jen jeden použitelný, ty druhé dva jsou jenom nesmylsné blbinky, aby se to lépe prodávalo.
    • Nádržka vystačí na 1 minutu a 50 vteřin mytí. Během mytí ji musím doplnit.

Druh
stolní
Počet stupňů nastavení intenzity
Objem nádržky
600 ml

Umožňuji regulaci tlaku v pěti stupních se třemi režimy

Vytvářím silný pulzující proud vody, který se rovná 1400 pulzům za jednu minutu. Takto dosahuji efektivního oplachu zubů i dásní. Jistě oceníte i možnost nastavitelného tlaku v pěti stupních! Díky této možnosti, jsem ideální pro úplné začátečníky, ale i pro zkušené uživatele. Oplach není dráždivý, ale maximálně účinný a přirozený pro dutinu ústní. Pro čištění mohu navolit tři režimy prostřednictvím otočného regulátoru, podle Vašich aktuálních potřeb. U každého programu mohu nastavit i optimální tlak v rozmezí 200-760 kilopascalů, abych vyhověla opravdu každému.

Umožňuji regulaci tlaku v pěti stupních se třemi režimy

A jaké mám režimy?

1. Režim pro každodenní čištění.

2. Režim pro masírování dásní.

3. Režim Fresh pro osvěžení a povrchové čištění.

A jaké mám režimy?

Čistím se čtyřmi výměnnými nástavci

Součástí mého balení je nadstandardní počet nástavců! Čtyři různé nástavce mi umožňují vykonávat čtyři funkční čištění, abych splnila všechny potřeby uživatele. Navíc dohlížím i na efektivnost! S časovačem Quadpacer automaticky čistím dvě minuty, během kterých udělám čtyři lehké přestávky k přechodu do další části úst a po uplynutí dvou minut se automaticky vypnu. Za mě to je to super spolupráce!

Čistím se čtyřmi výměnnými nástavci

Standardní nástavec

Skvěle s ním zvládám běžné denní čištění.

Standardní nástavec

Ortodontický nástavec

Fixní rovnátka, zubní náhrada, ale i těžko dostupná místa.

Ortodontický nástavec

Nástavec pro čištění jazyka

Je důležité mít čistý jazyk a tváře, aby se nevytvářel pach z úst, proto mám i speciální nástavec pro extra péči.

Nástavec pro čištění jazyka

Nástavec pro čištění prohlubní

Výborný pro obtížně přístupná nebo více citlivá místa, abych byla ještě účinnější!

Nástavec pro čištění prohlubní

Mám skvělý objem 600 mililitrů v kompaktním těle

Jsem první ústní sprcha od Sencoru s nádržkou. Nejen, že díky nádržce mám výkonnější a efektivnější chod, ale také jsem ideální pro více uživatelů. Má nádržka má objem 600 mililitrů a patří mezi největší na trhu. I když jsem objemná, stále mám oproti běžným sprchám kompaktní a lehké tělo, které se dobře vejde i do menší koupelny. Důležitá je i pohodlná manipulace! S lehkou ergonomickou rukojetí skvěle zapadnu do ruky ženy i muže a díky rotaci hlavice s tryskou o 360 stupňů, umožňuji snadný přístup do všech částí úst. Pojďte si mě vyzkoušet!

Mám skvělý objem 600 mililitrů v kompaktním těle

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 566 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 317 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Umožňuji regulaci tlaku v 5 stupních se třemi režimy
Vytvářím silný pulzující proud vody, který se rovná 1400 pulzům za jednu minutu. Takto dosahuji efektivního oplachu zubů i dásní. Jistě oceníte i možnost nastavitelného tlaku v 5 stupních! Díky této možnosti, jsem ideální pro úplné začátečníky, ale i pro zkušené uživatele. Oplach není dráždivý, ale maximálně účinný a přirozený pro dutinu ústní. Pro čištění mohu navolit tři režimy prostřednictvím otočného regulátoru, podle Vašich aktuálních potřeb. U každého programu mohu nastavit i optimální tlak v rozmezí 200-760 kPa, abych vyhověla opravdu každému.

Mé režimy jsou:

• Režim pro každodenní čištění
  • Režim pro masírování dásní
  • Režim Fresh pro osvěžení a povrchové čištění

Čistím se 4 výměnnými nástavci.
Součástí mého balení je nadstandardní počet nástavců! 4 různé nástavce mi umožňují vykonávat 4 funkční čištění, abych splnila všechny potřeby uživatele. Navíc dohlížím i na efektivnost! S časovačem Quadpacer automaticky čistím dvě minuty, během kterých udělám 4 lehké přestávky k přechodu do další části úst a po uplynutí dvou minut se automaticky vypnu. Za mě to je to super spolupráce!

Standartní nástavec – skvěle s ním zvládám běžné denní čištění.
Ortodontický nástavec – fixní rovnátka, zubní náhrada, ale i těžko dostupná místa.
Nástavec pro čištění jazyka – je důležité mít čistý jazyk a tváře, aby se nevytvářel pach z úst, proto mám i speciální nástavec pro extra péči.
Nástavec pro čištění prohlubní – výborný pro obtížně přístupná nebo více citlivá místa, abych byla ještě účinnější!

Mám skvělý objem 600 ml v kompaktním těle
Jsem první ústní sprcha od Sencoru s nádržkou. Nejen, že díky nádržce mám výkonnější a efektivnější chod, ale také jsem ideální pro více uživatelů. Má nádržka má objem 600 ml a patří mezi největší na trhu. I když jsem objemná, stále mám oproti běžným sprchám kompaktní a lehké tělo, které se dobře zmístí i do menší koupelny. Důležitá je i pohodlná manipulace! S lehkou ergonomickou rukojetí skvěle zapadnu do ruky ženy i muže a díky rotaci hlavice s tryskou o 360°, umožňuji snadný přístup do všech částí úst. Pojďte si mě vyzkoušet!

Mé hlavní přednosti

• 4 typy výměnných nástavců pro dvě osoby
  • Regulace tlaku v 5 stupních 200-750 kPa
  • Objemná nádržka 600 ml

Funkce a vlastnosti
Pomáhá s prevencí paradentózy, zubního kazu, zubního kamene a zápachu z úst
1400 pulzů za jednu minutu
Objem nádržky je 600 ml = patří mezi největší na trhu
Časovač Quadpacer = upozorňuje 4x během čištění k přechodu do další části úst
Sprcha je vyrobena z velmi kvalitních materiálů s dlouhou životností
Sprcha má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost
Nabízí regulaci tlaku v 5 stupních 200-750 kPa
Díky možnosti nastavení tlaku ideální pro nováčky i pokročilé
4 typy výměnných nástavců pro dvě osoby s praktickým pouzdrem
2x Standartní nástavec
2x Nástavec pro čištění jazyka
2x Nástavec pro čištění prohlubní
2x Ortodontický nástavec

Spojka umožňuje u každého nástavce s tryskou rotaci o 360°, aby poskytla snadný přístup do všech částí úst
Vhodná pro více osob
Nástavce lze označit rozlišujícími kroužky pro přehlednost komu nástavec patří
3 čistící režimy
1.       C – Režim pro každodenní čištění
2.       M – Režim pro masírování dásní
3.       F – Režim Fresh pro osvěžení a povrchové čištění

Otočný regulátor umožňuje snadné nastavení/změnu čistících režimů
Barevný LED indikátor čistících režimů

Stabilní ergonomická rukojeť
Rukojeť sprchy je velmi lehká a manipulace s ní je příjemná
Rukojeť má magnetický držák pro snadné uchycení
Automatické vypnutí po 2 min

Příslušenství
Ústní sprcha
Základna ústní sprchy
4 typy vyměnitelných nástavců pro dvě osoby (standartní, ortodontický, k čištění jazyka a prohlubní)
Magnetický držák rukojeti

• šetrný
    • nastavení tlaku vody
    • velká nádržka na vodu
    • rotační hlavice

Koupeno pro syna s rovnátky. Čistí si po každém jídle. Nejdřív jsme dávali slabší tlak sprchy, teď už přesně ví a krásně tím vyčistí všechny zuby. Čtyři různé nástavce, začal jsem používat i já.

• Domácí hygiena
    • Jednoduchá manipulace
    • Funguje parádně

Kupovala jsem na doporučení své známé, která si díky tomu polepšila co se týče stavu dásní a stavu zubu. Určitě mohu doporučit. Jsem nesmírně ráda, že to kamarádce pomohlo a i já jsem nadmíru spokojená. 10/10

• Perfektní výsledky
    • Možnosti programů
    • Jednoduchá obsluha

Předčilo to veškerá má očekávání. O zuby je potřeba se starat a tohle tomu ideálně a především maximálně pomůže. Jsem nadmíru spokojený. Vše funguje bez problémů. Určitě doporučuji !

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 566 recenzíDalší informace

• Velmi užitečná věc
    • Funguje skvěle

Moje zuby, můj chrám. Hodně často navštěvuji dentální hygienu. Díky tomuto přístroji mohu polevit z návštěv. Povinnost v každé koupelně. Funguje skvěle. Všechny 3 režimy jsou parádní. V některých místech je lepší jak mezizubní kartáček.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

splnuje me potreby

• , zakoupeno v Pilulka.cz

velmi hlučný, složitá manipulace

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• Přístroj je úzký, vleze se na okraj umyvadla.
    • Díky gumovým nožičkám neklouže.
    • Nádržka vystačí na 1 minutu a 50 vteřin mytí. Během mytí ji musím doplnit.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Jednoduchá obsluha. Je pěkný a je docela malý, takže hezky vejde na poličku v zrcadlové skříňce.

Za mně naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v Nazuby.cz

• rozměny, vejde se na umyvadlo
    • zatím nezjištěno

• Tlak
    • Nástavce
    • Čistí mezizubní prostory
    • Šetří peníze za nitě a mezizubní kartáčky
    • Nejsou

Toto by měl doporučovat každý ortodontista, protože to velmi ulehčuje život s rovnátky